TRIO | Fotografia reklamowa Toruń

Fotografia reklamowa

macbooksApple Responsive

Fotografia sportowa

 • Emocje jakie towarzyszą rywalizacji sportowej łączą ludzi na całym świecie. Czy są to finały piłkarskiej Ligi Mistrzów, czy mecz lokalnej drużyny – sport wprowadza nas w inny stan świadomości. Gdy jest dobrze to eksplodujemy z radości, tańczymy i śpiewamy pieśni, gdy nieco gorzej to narzekamy i komentujemy pracę sędziów. Pewne jest jednak to, że obok takich emocji nie da się przejść obojętnie.

  Fotografia sportowa TRIO to unikatowa i widowiskowa forma graficzna, której celem jest zatrzymanie wzroku i nawiązanie relacji emocjonalnej sportowca z widzem. Dzięki zastosowaniu technologii HDR uzyskujemy głębie kolorów i detali; dzięki umiejscowieniu modela w centrum kadru - efekt „super bohatera” z filmów lub gier komputerowych.

Apple Responsive

Fotografia produktowa

 • Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie fotografii produktowej. Posiadamy własne studio fotograficzne oraz doświadczony personel składający się fotografów i retuszerów. W zależności od specyfiki sesji i możliwości finansowych klienta wykonujemy zdjęcia w Toruniu lub innej lokalizacji.

  Wysokiej jakości zdjęcia produktowe to niezastąpiona ozdoba Państwa materiałów reklamowych!

Apple Responsive

Fotografia architektury

 • Wysokiej jakości zdjęcia architektury w technologii HDR to doskonała wizytówka każdego przedsiębiorstwa lub instytucji. Oferujemy zdjęcia tradycyjne, panoramy sferyczne, wirtualne spacery oraz giga-panoramy.

  Jeśli zarządzasz hotelem, restauracją, firmą developerską lub stadionem nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Apple Responsive

FOTOGRAFIA BIZNESOWA

 • Oferujemy portrety korporacyjne kadry kierowniczej i pracowników, sesje aranżowane pracowników podczas pracy oraz innych osób związanych z Państwa firmą.

  Organizujesz szkolenie lub spotkanie integracyjne dla klientow? Zamów sesję reportażową!

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz do nas
Ostatni Tweet

Loading...

Newsletter

Dołącz już dziś do listy naszych fanów aby widzieć i inspirować się co tydzień nowymi projektami!

Formy współpracy

Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes ale brakuje Ci środków na opłacenie agencji reklamowej - napisz do nas! Być może to właśnie TOBIE pomożemy nieodpłatnie stworzyć nowoczesny Wizerunek w zamian za udziały w przedsięwzięciu.