TRIO | Grafika komputerowa Toruń

Grafika komputerowa

macbooks

Dbałość o atrakcyjny wizerunek jest kluczem do sukcesu każdej firmy. Jeśli zastanawiasz się jak odróżnić się od swoich konkrentów to my znamy na to pytanie odpowiedź!
Już dziś zamów projekty graficzne elementów "identyfikacji wizualnej" w Agencji Reklamowej TRIO.

Projekty Ulotek

To najpopularniajsza i najprostsza forma materiału reklamowego. Doskonałe rozwiązanie aby poinformować klienta o nowej promocji lub zakresie Twojej oferty.

Projekty Plakatów

Dobry plakat reklamowy jest jak dzieło sztuki: zatrzymuje wzrok, zmusza do myślenia, skłania do działania. My wiemy jak sprawić by Twój plakat dostał prawdziwego "powera"!

Projekty folderów

Uwzględniając specyfikę danego biznesu opracowujemy świeże i unikatowe projekty graficzny folderów. Nie posiadasz gotowych treści a folder ma być gotowy "na wczoraj"? Nie ma problemu, nasi copywriterzy są cały czas do dyspozycji.

Banery i Billboardy

Reklamy wielkoformatowe mimo że posiadają ogromną powierzchnię to są oglądane z dużej odległości. W zależności od koncepcji reklamowej należy maksymalnie uprościć ich przekaz aby wywołały porządane skojarzenia i zapadł w pamięć.

Projektowanie wizytówek

To jedno z podstawowych narzędzi budowania Twojego wizerunku. Mimo, że zawierają zwykle tylko logo i dane kontaktowe to zostają na długo w pamięci i portwelu Twojego klienta. Warto zadbać by ich estetyka była na najwyższym poziomie.

Reklama Prasowa

Szukasz nowych klientów i nie korzystałeś jeszcze z reklamy prasowej? Najwyższy czas spróbować! Reklama w gazecie lub czasopiśmie branżowym podniesie prestiż Twojej firmy i dotrze do klientów, których niespotkasz w internecie.

Nadruki na Gadżetach

Drobne upominki z logo Twojej firmy to bardzo skuteczne narzędzie w rękach handlowców. Jeśli zastanawiasz się jaki gadżet wybrać sposród tysięcy dostępnych na rynku napisz do nas!

Projektowanie Gazetek

W przypadku intensywnej walki reklamowej w Twojej branży warto postawić na inny format drukowanego folderu. Modnym rozwiązaniem staje się ostatnio stylizacja reklamy na wzór "gazety".

Projektowanie Zaproszeń

Eleganckie zaproszenia lub podziękowania to detale, które są przysłowiową wisienką na torcie. Warto o nich pamiętać przy organizacji ważnych uroczystości, szkoleń, spotkań z klientami.

Etykiety i opakowania

Odpowiednie opakowanie produktu lub usługi jest filarem marketingowej teorii 4P, a więc i podstawą Twojego sukcesu na rynku.

Papier Firmowy

Mimo że tradycyjna korespencja została w dużym stopniu wyparta przez elektroniczną, to warto posiadać także tradycyjną papeterię spójną z Twoim wizerunkiem.

Pieczątki firmowe

Chociaż prawnie posiadanie pieczątki nie jest wymagane, to znacząco zwiększa wiarygodność podpisywanych dokumentów. Nie czekaj i już dziś zamów swoją pieczątkę w TRIO!

Teczki ofertowe

Dobrze opacowana oferta handlowa wymaga dobrego opakowania. Najpopularniejszą formą są oczywiście teczki ofertowe, które można dodatkowo uszlachetnić np. lakierowaniem wybiórczym, tłoczeniem lub zastosowaniem farm metalizowanych.

Witryny sklepowe

Jeśli posiadasz biuro lub punkt sprzedaży w komercyjnym punkcie miasta warto zadbać o ciekawe oklejenia lub ozdobienie witryny.

System Oznakowań

Jeśli chcesz na swoich materiałach reklamowych posiadać unikatowe ikonki, ozdoby lub animowanego bohatera, napisz do nas w sprawie systemu oznakowań. Pomożemy! :)

Brief Kreatywny
Księga Znaku

Posiadasz własny dział marketingu? Współpracujesz często z drukarniami? Zamów Księgę Znaku i bądź pewny, że projekty dla Twojej marki zawsze będą wyglądały profesjonalnie.

Identyfikacja Wizualna

Chcesz stworzyć markę, ale nie wiesz jak powinna wyglądać? Pamiętaj, że spójny system identyfikacji wizualnej wspiera Twoje działania.


Zaprojektujemy wszystko czego potrzebujesz! Czas na dobre pierwsze wrażenie.

Logotyp
Strona Internetowa
Wizytówki
Papier Firmowy
Księga znaku

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz do nas
Ostatni Tweet

Loading...

Newsletter

Dołącz już dziś do listy naszych fanów aby widzieć i inspirować się co tydzień nowymi projektami!

Formy współpracy

Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes ale brakuje Ci środków na opłacenie agencji reklamowej - napisz do nas! Być może to właśnie TOBIE pomożemy nieodpłatnie stworzyć nowoczesny Wizerunek w zamian za udziały w przedsięwzięciu.