TRIO | Tworzenie stron www Toruń

Strony internetowe

macbooks

Prowadzisz firmę i nie masz jeszcze strony internetowej? Nie przejmuj się, w naszej ofercie napewno znajdziesz coś dla siebie! Projekty stron internetowych to nasza specjalność. Przejrzysta i intuicyjna witryna + atrakcyjne zdjęcia. Przeprowadzimy Cię przez ten cały proces w przyjemny i kreatywny sposób.

I. Strona Basic Starter

Apple Responsive

Projekt Graficzny

Zapomnij o tanich stronach z 1 szablonu. Oferta TRIO zawiera unikatową, projektowana specjalnie dla siebie szatę graficzną. To jedyny właściwy kierunek by zaistnieć w sieci!

Zawartość strony

Oferta obejmuje wykonanie do 5 podstron, wprowadzenie treści oraz zdjęć. Rejestracja domeny i konfiguracja serwera.

SEO

Optymalizacja treści Twojej strony dla wyszukiwarek internetowych. Doradztwo w zakresie strategii pozycjonowania strony.

Responsive Web Design

Responsive Web Design

To technika projektowania elastycznych stron www, które wyświetlać się będą w przyjazny użytkownikowi sposób na dowolnym urządzeniu elektronicznym. Dzięki RWD korzystanie ze strony jest komfortowe i optymalne na pionowych wyświetlaczach smartfonów, poziomych wyświeltaczach PC oraz w dowolnej orientacji na tabletach.

Dostępność strony na ponad 600 telefonach i tabletach

II. Strona internetowa z CMS

Apple Responsive

Projekt Graficzny

Unikatowa szata graficzna, projektowana specjalnie dla Ciebie!

Zawartość strony

Wykonanie do 10 podstron, wprowadzenie treści oraz zdjęć. Rejestracja domeny i konfiguracja serwera. Instalacja Systemu Zarządzania Treścią.

Edycja treści przez panel CMS

Strona z panelem CMS daje Ci swobodę edycji treści z poziomu przeglądarki internetowej. Znajomość języka html nie jest więc konieczna!

Wordpress

Najpopularniejszy i najprostrzy w użyciu panel CMS na świecie! Rozwiązanie które przekonało do siebie takich gigantów jak: Poczta Polska, Disney, Ford, a także znane portale blogowe: AntyWeb, Spidersweb, kominek. Nieograniczona ilość stron, galerii zdjęć, dziecinnie łatwa nawigacja. Intuicyjny edytor treści. Dla systemu WordPress to żaden problem. Niezwykle łatwy w obsłudze system zarządzania treścią dostępny również na telefonie.

wordpress

III. STRONA Business PREMIUM

Apple Responsive

Nowoczesny Design

Oferta obejmuje wykonanie profesjonalnych fotografii reklamowych, opracowanie unikatowej szaty graficznej oraz optymalizację treści przez copywriterów.

Efekty Specjalne

Aby poprawić atrakcyjność Twojej strony dodamy nowoczesne animacje np. efekt parallaxy, slidery zdjęć lub logotypów, pojawianie i zanikanie treści, dynamiczne "buttony". Moduł animacji umożliwia ustawianie interaktywnych efektów dla prawie każdego elementu z osobna

Panel CMS

Strona z panelem CMS daje Ci swobodę edycji treści z poziomu przeglądarki internetowej. Znajomość języka html nie jest więc konieczna!

Pomysł i zapytanie

Prześlij zapytanie i wypełnij Brief. Opisz swój pomysł i oczekiwania. Następnie przedstawimy najlepsze rozwiązanie.

Dokładna wycena

Na podstawie Briefu i wspólnych ustaleń wycenimy usługę. Otrzymasz szczegółową listę etapów prac.

Umowa i zaliczka

Po zapoznaniu się z warunkami umowy i jej podpisaniu należy opłacić fakturę zaliczkową, którą otrzymasz w dniu podpisania umowy.

Koncepcja i materiały

Zastanowimy się nad istotnymi szczegółami, aby projekt realizował swoje cele. Przesyłasz do Nas swoje materiały. Przede wszystkim są to teksty, zdjęcia, ilustracje, schemay, tabele animacje i filmy.

Projektowanie graficzne

Rozpoczynamy projektowanie. Postępy możesz obserwować otrzymując od Nas propozyucje graficzną na swój adres e-mail. Tą drogą możesz komentować projekty i przesyłać uwagi.

Wdrażanie

W internecie tworzymy storny internetowe. Wdrażamy systemy CMS do samodzielnego zarządzania witryną.

Poprawki i akceptacja

Sprawdzasz zgodność z zamówieniem i podejmujesz decyzję czy projekty i wykonanie akceptujesz. Możesz wprowadzić ostatnie poprawki. Uwzględniamy ostatanie zmiany i wspólnie kończymy realizację.

Rozliczenie i finał

Opłacasz fakturę, a my wydajemy lub uruchamiamy projekt. Cieszymy się z efektów współpracy i sprawdzamy opinie znajomych, partnerów i konkurencji o nowym projekcie.

Jak wygląda wprowadzanie poprawek do projektu?

Po otrzymaniu od Nas projektu graficznego możesz wprowadzić do niego nieskończona ilość zmian i poprawek. Dla zachowania porządku stosujemy praktykę 3 serii poprawek. Każda seria poprawek umożliwia wprowadzanie nieskończonej ilości poprawek. Warunkiem sprawnej współpracy jest przesyłanie poprawek w jednej wiadomości e-mail. Zatem można wysłać 3 wiadomości (czyli 3 serie poprawek). Zdarza się, że poprawek jest więcej. Wówczas ustalamy indywidualnie z klientem czy kolejne serie poprawek będą dodatkowo płatne.

Projekt graficzny nie spodobał mi się. Chcę zupełnie inny. Czy można o taki prosić?

Tak. W sytuacji gdy kompletnie nie trafiliśmy z projektem graficznym, a mieliśmy wszystkie niezbędne informacje oraz przygotowany Brief od klienta, wówczas tworzymy nowy projekt. Dbamy o to, aby nowy projekt spełniał wszystkie wytyczne i sugestie, które wspólnie z klientem zostały ustalone i zapisane. Jeśli projekt spełnia założenia wcześniej uzgodnione wówczas uznajemy projekt za poprawny. Kwestią kompromisu jest ewentualne uzgadanianie spornych szczegółów. Jesteśmy tutaj konkretni, ale bardzo życzliwi i liczymy na zrozumienie również po stronie klienta.

Mam już domenę i serwer, czy muszę kupić coś jeszcze raz?

Domena i serwer to podstawa do uruchomienia strony. Domeny nie musisz kupować ponownie. Jeśli chodzi o serwer, wystarczy, że spełnia on wymagania Systemu CMS. Najczęściej jest to najnowsze PHP, bazy danych MySQL itp. Przed rozpoczęciem współpracy możemy sprawdzić Twój serwer i poinformować czy wszystko jest OK. Jeśli będzie wymagany inny serwer wówczas bardzo możliwe, że w Twojej serwerowni istnieje możliwość doinstalowania odpowiednich technologii lub przełączenia na lepszy serwer. W całości możemy zająć się tym procesem w ramach realizacji strony.

Inne Usługi

Copywriting

Jeśli brakuje Ci czasu na pisanie wciągających tekstów do katalogu lub strony www - skorzystaj z pomocy kreatywnych copywritterów TRIO.

Outsourcing w tej dziedzinie się zwyczajnie opłaca!

Media Społecznościowe

Marketing w serwisach społecznościowych jest ekonicznym i skutecznym sposobem dotarcia do klientów. Jeśli nie posiadasz "lekkiego pióra" lub nie masz czas na taką działalność - zleć prowadzenie profilu naszym copywritterom.

Mailing

Jedną z najtańszych metod promocji w internecie jest wysyłka tzw. newslettera drogą e-mailową. Jeśli jeszcze tego nie robiłeś i nie wiesz jak się do tego zabrać z przyjemnością przeprowadzimy ten proces za Ciebie.

Szybko, profesjonalnie i skutecznie.

Szablony Allegro

Prowadzenie własnego biznesu elektronicznego jest łatwiejsze niż myślisz! Wystarczy zamówić u nas unikatowy projekt graficzny akcji allegro, a my go dopracujemy i zakodujemy już na początku był o krok przed konkurencją!

Chcesz rozpocząć współpracę?

Napisz do nas
Ostatni Tweet

Loading...

Newsletter

Dołącz już dziś do listy naszych fanów aby widzieć i inspirować się co tydzień nowymi projektami!

Formy współpracy

Jeśli masz ciekawy pomysł na biznes ale brakuje Ci środków na opłacenie agencji reklamowej - napisz do nas! Być może to właśnie TOBIE pomożemy nieodpłatnie stworzyć nowoczesny Wizerunek w zamian za udziały w przedsięwzięciu.